Ginekologia estetyczna – co daje zmniejszenie warg sromowych?. Przeczytaj koniecznie!

Nadmierna wielkość warg sromowych może powodować dyskomfort w trakcie kontaktów seksualnych, problemy związane z infekcjami, aktywnością fizyczną. Na szczęście obecna medycyna oferuje zabiegi, które pomagają kobietom zwalczać problemy dotyczące budowy intymnych okolic.

Plastyka warg sromowych

kobieta w pokoju

Autor: Nikos Koutoulas
Źródło: http://www.flickr.com

może dotyczyć różnych zabiegów, pośród których do popularnie wykonywanych wlicza się zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu dożylnym i miejscowym. Polega on na nacięciu w części tylnej bądź środkowej, co umożliwia ich zmniejszenie, pozostawiając brzegi warg sromowych w naturalnej formie, przy równoczesnym zachowaniu wrażliwości. Są także sytuacje, że wargi są tak przerośnięte, iż dokonuje się ich zmniejszenia na całej długości. Plastyka warg sromowych pozwala także na zniwelowanie asymetrii. Sprawdź: skuteczna plastyka warg sromowych.

Przed zabiegiem wymagane jest przeprowadzenie wywiadu medycznego oraz poddanie się badaniom, w tym badaniu krwi oraz moczu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: miesiączka, ciąża, cukrzyca, leczenie chemioterapią.

Masz ochotę uzyskać świeże fakty na określony temat? To obejrzyj witrynę (http://www.revitabielany.pl/pierwsza-wizyta-badanie-beta/), z pewnością dostarczy Ci ogromną ilość pozytywnych emocji i na długo pozostanie w Twej pamięci.

Jeśli wyniki będą dobre oraz otrzymamy zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia zabiegu, wówczas ustala się przebieg zabiegu.

Sam zabieg może potrwać do ok. 1h. Kobieta powinna mu się poddać w pierwszej fazie cyklu. Po zabiegu występuje obrzęk, który znika po ok. 7 – 14 dniach. Szwy ściąga się po upływie 7 dni. W czasie rekonwalescencji wymagana jest jest absencja seksualna przez kilka tygodni, zaleca się unikanie siedzenia przez pierwsze 5 dni i nie powinno się robić ćwiczeń. Kobieta musi dbać o właściwą higienę okolic intymnych. Powrót do współżycia seksualnego będzie możliwy po upływie 6 – 8 tygodni. Rezultatem zabiegu plastyki warg sromowych jest poprawa estetyki warg oraz odmłodzenie narządów płciowych. Zmniejszenie warg sromowych pomaga pozbyć się dyskomfortu i bólu, wstydu podczas intymnych chwil, wpływa pozytywnie na samoocenę i poprawia jakość życia – znacznie więcej zobaczysz na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*