Smukła i wyrzeźbiona sylwetka to marzenie dużej grupy ludzi — możemy ją uzyskać pod czujnym okiem fachowca

Współcześnie ciężko wyobrazić sobie, aby istniał ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Chęć utraty wagi i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to dopiero początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety wiele osób posiada słomiany zapał i często kończy się na wielkich obietnicach. By nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i poprowadzi przez trudny okres gubienia zbędnych kilogramów i budowania mocnych mięśni. Będzie to okres zwątpienia oraz czasami złości, ale także radości z osiąganych postępów.

Jeśli ukazywana tutaj problematyka to Twoje hobby – wyraź opinię (https://zdrowe-jelita.com/badania/inne-badania/) na ten temat. Twój komentarz bez wątpliwości dla redaktora się będzie liczyć.

Musimy bowiem jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak sugerują, kiedy chcą sprzedać różne tabletki i herbatki, ale to wierutne kłamstwo. Tylko treningi i zdrowa dieta przyniosą pożądany oraz trwały efekt. By nie załamywać się tym, że efekty nie są zauważalne natychmiast, trzeba przed sobą widzieć niewielkie cele. To ułatwia zadanie. Prócz tego wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści również do żadnej kontuzji. Częstym problemem ludzi, którzy trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, gdyż pragną szybko dostrzec efekty i bywają niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj ni z tego, ni z owego chcą biegać po kilkanaście km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To może mieć fatalne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*