Masz problemy? Spróbuj usług terapeuty

W obecnych realiach, każdy ma niezwykle ułatwione życie. Mamy skomplikowane sprzęty, doskonałą infrastrukturę miejską, stać nas na mnóstwo przyjemności.

Lecz czasami, mimo dobrobytu, niektóre persony nie są szczęśliwe.

Zapewne posłuży Ci dobra witryna (https://lotos.mielec.pl/) z informacjami, które dotyczą opisanego tu wątku. Nie ociągaj się więc i kliknij w umieszczony tutaj link.

Niekiedy nie dogadujemy się sami ze sobą, niekiedy ze współmałżonkiem, a niekiedy z własnymi rodzinami. Na to zazwyczaj pomoże nam psycholog.

Spotkanie w pracy

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty nie dogadujesz się z własną żoną? Potrzebna ci jest terapia par. Obecnie psychologowie prowadzą różnego typu spotkania dla par, które przestały się ze sobą dogadywać. Na tego rodzaju spotkaniu, przeważnie na początku każda z osób indywidualnie przedstawia swoje obawy psychologowi, a następnie on wspólnie z drugą osobą usiłuje wyjaśnić konflikt. Terapia par opiera się na prostych szablonach, dzięki którym zabierając w niej udział klienci otwierają się na siebie. Lecz jedna wizyta nie wystarczy aby rozwiązać problem, przeważnie już na początku terapii, ekspert określa jak głębokie posiadamy problemy i jak długo musimy je rozwiązywać.
karczochy

Autor: judywitts
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym interesującym pomysłem, na rozwiązywanie problemów w domu jest terapia rodzinna – Bellamente. Zabierają w niej udział rodzice wraz z jedną lub wszystkimi swoimi pociechami. Po taką pomoc wybierają się przeważnie dorośli, którzy nie radzą sobie z własnymi pociechami, albo właśnie dzieci, które nie potrafią rozmawiać z własną matką lub ojcem. Terapia rodzinna jest jeszcze bardziej skomplikowana niż taka dla par, bowiem zazwyczaj biorą w niej udział co najmniej 3 osoby. Jednak odpowiednio poprowadzona, może dać nam zaskakujące rezultaty, oraz na zawsze polepszyć klimat w naszej rodzinie.

Jeżeli masz problemy z osobą najbliższą, pragniesz usiłować je rozwikłać, zanim od nich ucierpisz, udaj się na terapię. Prowadzone są analizy zarówno dla małżeństw jak i dla całych familii. Nawet samodzielnie można się wybrać na coś takiego, jeśli tylko myślimy że może nam to pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*