Odkrywcza analiza żywej kropli krwi daje możliwość poznać obecny stan naszego ciała

Analiza żywej kropli krwi to nowoczesna metoda określenia stanu organizmu. Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi pozwala na ocenę formy organizmu oraz zdolności do utrzymania stanu równowagi – homeostazy. Stabilność wewnętrzna jest podstawą prawidłowej działalności wszystkich układów i narządów w organizmie. By osiągnąć poziom tejże stabilności, konieczne jest utrzymanie parametrów krwi na dobrym poziomie.

Zdrowie

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Naukowe testy mikroskopii, nazywane inaczej próbami na żywych komórkach są sposobem służącym ocenie wewnętrznego środowiska człowieka. Analiza żywej kropli krwi, odbywa się za pomocą pobrania kilku kropel krwi z palca, nakłuwaczem do pomiaru poziomu cukru u cukrzyków. Ukłucie praktycznie nic nie boli. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez ok. dwudziestu minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką. Nie jest ona zmieniona poprzez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi. Jest zatem w stanie naturalnym poddana oględzinom. Krople krwi (zobacz szczegóły na informacje na na stronie na więcej na tutaj na na stronie na więcej na na stronie na tutaj na ) umieszcza się pod mikroskopem o zaawansowanej technologii. Obraz transmitowany jest na ekran monitora, dzięki czemu osoba badana ma możliwość obejrzenia obrazu swoich krwinek. Dzięki zastosowaniu bardzo dużego powiększenia widoczne są wszystkie budulce krwi, na przykład – aktywność oraz położenie czerwonych krwinek względem siebie. Analiza ta określa obciążenia będące przyczynami rozmaitych chorób, między innymi: poziom obciążeń całego organizmu metalami ciężkimi; obecności grzybów, bakterii, wirusów; wykrycie zaburzeń układu hormonalnego, pracy – wątroby i tarczycy; stwierdzenie aktywności leukocytów oraz agregacji trombocytów i ocenienie poziomu erytrocytów; stwierdzenie obecności cholesterolu; wykrycie zaburzeń metabolicznych oraz stopnia zakwaszenia organizmu.

W przeciwieństwie do innych testów, badanie (usg ręki) w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wskazywać na obecność stanów przedchorobowych – nawet z rocznym wyprzedzeniem, co pozwala na zastosowanie odpowiedniej kuracji za sprawą naturalnych produktów żywieniowych. Analiza żywej kropli krwi trwa ok. 30 minut. Całe spotkanie w raz z konsultacją trwa do godziny. 24 godziny przed badaniem nie można pić alkoholu. W dniu badania nie należy spożywać kawy naturalnej. Na dwie godziny przed badaniem nie można spożywać posiłku. Pół godziny przed badaniem konieczne jest wypicie ok. 0,5 litra wody mineralnej. Niedostosowanie się do powyższych przepisów może zaburzyć prawidłowy przebieg kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*