Obserwacja kropli krwi pozwala obejrzeć jakie niewiadome kryje w sobie nasza krew.

Zdrowie dzisiejszego homo sapiens systematycznie spada. W teraźniejszych czasach wciąż doskwierają człowiekowi codziennie różnorodne, z pozoru ze sobą niezwiązane, dolegliwości. Zakwaszenie ciała człowieka, wynikające ze stosowania w niewłaściwy i niedostosowany do własnego metabolizmu , tryb spożywania posiłków.

Lekarz neurolog

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Niewłaściwe procesy metaboliczne, zła przemiana materii, obecność mikroorganizmów pojawiających się w ciele człowieka wskazują na wysoki wskaźnik sporej liczby związków trujących. Pomniejszona odporność ciała człowieka, zwiększona zachorowalność uwidacznia się w przypadku zakwaszenia organizmu. Zbierające się w krwi złogi cholesterolowe, świadczą o miażdżycy oraz pozostałych schorzeniach naczyniowych, w efekcie, których umiera dzisiaj najwięcej osób na na wszystkich kontynentach świata.

Poszukując czynników niedomagań udajemy się do lekarza i robimy cały przekrój prób ().

Przeczytaj ten ciekawy artykuł a jeśli ciekawi Cię więcej danych na ten temat to odkryj więcej tutaj – znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.

Wyniki okazują się dobre, mimo to niedomagania nie ulegają zmianie. Mikroskopowe badanie kropli krwi to osobliwa możliwość zobaczenia tego, co znajduje się wewnątrz ciała o czym generalnie nie ma się pojęcia. Krew, przenosi tlen i substancje odżywcze i zabiera trucizny z poszczególnych tkanek organizmu. Badanie kropli krwi, jest niezwykłą okolicznością, aby zobaczyć w jakiej kondycji jest organizm a także jaki jest styl funkcjonowania osoby obserwowanej. Kontrolując zawartość świeżej krwi, możemy monitorować poziom zdrowia pacjenta.

Posiłkując się obrazem krwi widocznym w urządzeniu powiększającym, u obserwowanych pacjentów można spostrzec w bardzo dokładny sposób, obecność drożdży, mikroorganizmów, organizmów cudzożywnych, bakterii chorobotwórczych, złogi: zagrażające zdrowiu, cholesterolowe, metali ciężkich, półmartwych krwinek, kryształów lękowych, niestrawionych białek, węglowodanów itp. Wczesne rozpoznawanie źródeł chorobowych wyklucza ryzyko zapadania na różnego rodzaju przypadłości – depresję, nieustające apatie oraz inne niezidentyfikowane choroby cywilizacyjne. Dzięki profilaktycznym kontrolom kropli krwi jest wiara w natychmiastowe zaobserwowanie wirusowych stanów zapalnych, stanów zapalnych wywołanych przez bakterie chorobowe, infekcji grzybiczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*