Jakie metody na regenerację skóry

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o nich powstał unikatowy zabieg szybko regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy zabieg, który łączy w sobie dwie sprawdzone metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg przygotowany przez lekarzy z Centrum WellDerm. Jego siła to połączenie dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zazwyczaj osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.

Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W duecie siła – twierdzi dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, które jako jedno z pierwszych w Polsce oferuje ten zabieg. – Głęboka regeneracja skóry, również komórkowa, jest możliwa dzięki połączeniu techniki Mesoline Roller z preparatem Regeneris. Obie metody wspierają się wzajemnie i wzmagają efekt zabiegu – wyjaśnia. Dermatologia estetyczna estetyczna to podstawa.

Zabieg przebiega w dwóch etapach i używa największych zalet dwóch podstawowych metod. – Pierwszy etap to mikro nakłuwanie za pomocą Rollera. Ten specjalny wałek został pokryty ponad 500 bardzo cienkimi igłami. ,,Wałkowanie” nim skóry skutecznie pobudza produkcję kolagenu i elastyny – opowiada dr Agnieszka Bliżanowska.

Sprawdź ten użyteczny serwis (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/modne-sukienki/sukienki-dlugie-na-lato) – prezentuje on pokrewną tematykę i z pewnością także Cię zaintryguje. Nie czekaj więc i kliknij tu.

Mesoline Roller jest ciekawą i coraz popularniejszą alternatywę dla zabiegów tradycyjnej mezoterapii. Takie mechaniczne pobudzanie fibroblastów do pracy poprawia napięcie i gęstość skóry. Po użyciu Rollera pojawiają się na skórze mikro nakłucia, czyli tysiące kanalików powstałych na skutek ,,rolowania”. – To umożliwia głębokie wnikanie substancji aktywnych z preparatów aplikowanych na skórę w drugim etapie zabiegu – dodaje. I tu właśnie wkracza Regeneris.

Korzyści komórek macierzystych od lat wykorzystuje się z powodzeniem w medycynie, ostatnio też estetycznej. Regeneris to coś w rodzaju osobistego eliksiru młodości. – To preparat bazujący na osoczu bogato płytkowego, uzyskiwany z krwi pacjenta. Zawiera aktywne czynniki wzrostu, które intensywnie pobudzają komórki do samo odbudowy. To bezcenne w procesie regeneracji skóry – wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska. Regeneris jest właśnie tym preparatem, który powoduje wzmocnienie efektu w tym całkowicie nowatorskim podejściu do spraw odmładzania.

medycyna estetyczna

Ten zabieg jest dedykowany wszystkim, którzy szukają naturalnych metod poprawy kondycji skóry. „Podwójna odnowa” została stworzona z myślą o głębokiej regeneracji skóry, poprzez stymulowanie produkcji jej najważniejszych składników – kolagenu oraz elastyny. – Zabieg pozwala odzyskać młodzieńczą witalność skóry, a także skutecznie wygładzić zmarszczki. Rewitalizacja, ujednolicenie kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości – to wszystko jest teraz możliwe szybko i komfortowo – podkreśla ekspert z WellDerm Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, natomiast by w pełni wykorzystać jego możliwości zaleca się serię kilku takich zabiegów.

Więcej informacji:
Agnieszka Bliżanowska – specjalista dermatolog. Problemami medycyny estetycznej zajmuje się od ponad 10 lat. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, współautorka publikacji z zakresu dermatologii. Założycielka Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej we Wrocławiu i Warszawie – Wellderm. Specjalizuje się w zawansowanych technikach odmładzania skóry, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia. Finalistka konkursu Sukces pisany szminką. Bizneswoman Roku 2008.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*