W jaki sposób skończyć z paleniem?

Palący twierdzą, że nawyk palenia papierosów to przywara, dla jakiej wymagają wyrozumiałości, natomiast dla siebie swobody. Tymczasem wiedzą, jak duże szkody w układzie czyni palenie .
O ile nareszcie doszedłeś do mądrej decyzji o skończeniu z nałogiem, uczyń to na dobre! Nie martw się , że przytyjesz.

Dyskusja specjalistów

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenia

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Palenie acz aktywuje przemianę materii, lecz nawet gdy na pierwszym etapie trochę dojdzie ci kilogramów, po pewnym czasie powrócisz do własnej właściwej wagi. Powinieneś się wyłącznie pilnować, albowiem przed ponadplanowymi kaloriami istotnie trudno ci się będzie chronić: przecież nabierzesz smaku a także ochoty na jedzonko. Po dwóch tygodniach odnajdziesz na nowo przeróżne nieziemskie wonie jak też smaki. Nie przekraczaj jednakże rozsądnych granic: konsumuj tyle, jak do dziś dnia. W momentach kryzysowych pogryzaj orzeszki czy też surową marchew a także sporo wypijaj. Jeżeli nie zdzierżysz ssania w żołądku, wówczas żuj coś niejadalnego – źdźbło trawy.

Przedstawiany niezły serwis (http://harmoniasmakow.pl/produkty-do-sushi-2) zawiera informacje, które przedstawiają ten wątek, więc jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

W przypadku silnego zirytowania weź łagodny specyfik uspokajający. Przyjmuj też witaminy C, A jak też E oraz magnez.

Istnieją nałogowcy, którzy uzależnieni są od samego nawyku ćmienia (nastroju, smaku papierosów, ceremonii towarzyszących zapalaniu papierosa, również gestów zaciągania się). Im do uwolnienia się z nałogu starczy decyzja, pozbycie się papierosów, popielniczek, maszynki do robienia papierosów i pozostałych tego typu akcesoriów z otoczenia. Jednakże są również jednostki, które dręczy głód nikotynowy razem z akompaniującymi mu fizycznymi niedomaganiami.

Takim największym nałogowcom, którzy są fizycznie uzależnieni od dragu, jakim bezspornie jest nikotyna, nie starczy mocne postanowienie. Muszą iść do medyka i jak najprędzej zastosować się do jego porad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*