Preparaty nowej generacji – rzeczywista szansa na długie, zdrowe życie czy banalna fantastyka naukowa

Kto z nas nie pragnie być nieśmiertelnym? Chociaż kolejne pokolenia naukowców wykonują swoją trudną pracę eksperymentalną, jak dotąd nikt jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na kwestie – czy eliksir wydłużający życie zostanie w końcu odkryty?

ovobiovita initium

Autor: South Yorkshire Fire & Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
kontuzje

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
filtry

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Dla ludzi nauki karnozyna nie stanowi nowego odkrycia. Występuje w postaci dipeptydu. Powstaje on na drodze syntezy dwóch pojedynczych aminokwasów. Nadaje się mu wyjątkowo cenne właściwości. Główna rola sprowadza się do udziału w mechanizmach antyoksydacyjnych.

Jak myślisz? Czy ten temat jest zajmujący? Jeśli tak, to kliknij w link i sprawdź praktyczne informacje – pochłoną Cię totalnie.

Polegają one na usuwaniu niesparowanych elektronów w atomach tlenu. Tego typu zadania chronią kwasy nukleinowe przed uszkodzeniami, a w konsekwencji niwelują obumieranie komórek oraz hamują starzenie się organizmu. Pomimo tej dobroczynnej roli, zarówno karnozyna, jak i ovofosfolipidy długo były bardzo niedoceniane. Społeczeństwo dało im szansę dopiero w ostatnim czasie. Preparat znany pod nazwą Ovobiovita Initium stanowi wzbogaconą mieszankę związków, które wykazują udowodnione działanie prozdrowotne. Regulując funkcjonowanie układów biologicznych w warunkach stresu oksydacyjnego, wspomaga organizm w walce przeciw tak zwanym chorobom XXI wieku. Co prawda, cena preparatu jest stosunkowo wysoka, lecz wzbogacona formuła warta jest inwestycji. Bez względu na wszystko, kondycja zdrowotna powinna nieustannie stanowić najwyższą wartość.

Czy nowatorskie specyfiki pomogą wygrać walkę z chorobą Alzheimera, położą kres permanentnym depresjom, czy wydłużą życie? Naukowcy są dobrej myśli. Aczkolwiek, na stuprocentowe dowody musimy jeszcze trochę zaczekać, gdyż nauka rządzi się swoimi prawami. domaga się czasu oraz wzmożonego wysiłku badaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*