Wielu panów w dorosłym wieku traci włosy – jeśli czują się przez to gorzej, to wszelkimi środkami chcą z tym walczyć

Na nieszczęście łysienie dotyka sporej grupy panów. Większość z nich stara się zaakceptować ten fakt, tłumacząc sobie, że to genetyka i tak ma być. Są też tacy, którzy próbują to ukrywać i nakładają tupeciki lub zaczesują włosy na bok.

przeszczep włosów zakola

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak to prawnie nigdy nie procentuje lepszym wyglądem.
Łysienie u mężczyzn wydaje się być dość znanym faktem. Próbują oni walczyć z tą dolegliwością na wiele sposobów. Smarują się przeróżnymi preparatami albo zażywają tabletki. Wiele nowatorskich maści może spowolnić ten rozwój. Z łysinką nierzadko jest związany także spadek samooceny u mężczyzn. Można temu w bardzo prosty sposób zaradzić – trzeba po prostu odwrócić proces. Może się to wydawać niezwykle skomplikowane, ciężkie czy kosztowne – szczęśliwie nastały nowe czasy. Jest XXI wiek i medycyna w tym zakresie poszła bardzo do przodu – sprawdź doktora Turowskiego.
włosy

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy możliwość zrobić sobie przeszczep włosów zakola wówczas ustąpią. Mimo tego, co możemy sądzić jest to zabieg bezbolesny, ponieważ klient dostaje zastrzyk znieczulający. Uzupełnianie zakoli jest robione przy zastosowaniu bardzo profesjonalnych narzędzi.

Kliknij ten link terapia manualna lublin! Tam znajdziesz interesujące fakty na ten temat, opisane w naszymartykule.

Mieszki włosowe nie są naruszone przy pobraniu, a na skórze nie ma później żadnej blizny. Jeśli będzie taka potrzeba, to doktor może zalecić, aby zostać w szpitalu jakiś czas po zabiegu, ale nie zawsze jest to konieczne.

Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w walce z łysieniem, zwłaszcza jeżeli jest to dla nas kompromitujący problem i chcemy go skryć pod kaszkietem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*