Który typ lasera jest stosowany do jakiej czynności powiązanej z poprawą urody?

Do co poniektórych zabiegów powiązanych z poprawianiem wyglądu stosuje się lasery. Który z nich mógłby pomóc na trądzik, a który upora się z niepożądanymi włoskami – w poniższym tekście podpowiadamy, na jaki zabieg warto się zdecydować przy kłopotach powiązanych z urodą i z samopoczuciem.

jogging nad morzem

Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Na kłopoty związane z pryszczami najkorzystniej jest zdecydować się na laser Isolaz. Działa on tak, że jeśli odmienne procedury będą zawodne, trzeba spróbować właśnie takiej procedury.

Czy masz ochotę pogłębić swoją wiedzę na zaprezentowany temat? Więc mamy zamiar zachęcić Cię do naszych następnych wpisów – wejdź w hiperłącze do źródła (http://www.podologmarcinkowska.pl/podstawowy-zabieg-podologiczny/).

Isolaz niejako wysysa bakterie na powierzchnię, aby tam je usunąć przy pomocy światła. koszt takiego zabiegu zamyka się w kwocie około 200 złotych. Wymagane jest odbycie 4-5 wizyt, żeby rezultaty okazały się zauważalne przez długi okres czasu. Na problemy związane z włosami trzeba zdecydować się na laser diodowy. Funkcjonuje on bardzo efektywnie i szybko, zabieg jest w praktyce bezbolesny. Koszt tego typu zabiegu to około 1000 złotych za kończynę. Ilość koniecznych wizyt to 6. Jeśli z kolei posiadasz kłopot ze zmarszczkami, to trzeba zdecydować się na frakcyjny laser CO2 (ablacyjny lub nieablacyjny).

Laser frakcyjny funkcjonuje niezwykle precyzyjnie tam, gdzie jest to konieczne, nie psuje okolicznych tkanek. Koszt takiego zabiegu na całej twarzy waha się od 1500 złotych. Mniejsze obszary, dla przykładu czoło, to cena od 500 zł. Ilość wymaganych wizyt to 3-5 co 2-4 tygodnie. Jeżeli natomiast masz kłopoty dotyczące tatuażu, to trzeba wybrać laser Picosure. Funkcjonuje on tak, że impulsy lasera są bardzo krótkie, dzięki czemu usuwają jedynie pigment, nie uszkadzając przy tym wierzchniej warstwy skóry. Koszt takiego zabiegu wynosi od 250 złotych za mały tatuaż (o wielkości 4 cm2).

Ilość koniecznych zabiegów wynosi od 2 do 5 albo więcej – w zależności od rozmiaru tatuażu. Jeżeli interesuje Cię jakiegoś typu zabiegi laserowe Wrocław to miejsce, w którym można je bez najmniejszego kłopotu wykonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*