Polskie przychodnie, oraz polscy doktorzy zlokalizowani na ziemiach samej stolicy Irlandii – Dublina

Irlandia jest to państwo dość nieduże, jednak jak się w rzeczywistości okazuje obfitujące w wiele narodowości, w tym także polskiej. W samej stolicy tego kraju – Dublinie, odnajdziemy bardzo dużą ilość polaków – tak dużo, że powstały w owym mieście między innymi przeróżne przychodnie, kliniki, czy też gabinety lekarskie – dosłownie wszystko czego nasza dusza zapragnie, i te wszystkie miejsca zakładamy My – Polacy, przede wszystkim dla egzystujących tam innych przedstawicieli naszej własnej narodowości.

mowa

Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju lokalizacje nie są nazbyt liczne, lecz otrzymamy tam każdą niezbędną pomoc nawet i nie znając nazbyt dobrze obowiązującego w Dublinie języka…
Przychodnie lekarskie usytuowane na terenie Dublina, to miejsca dość liczne. Chociaż nie każdy wie, to istnieją tam również całkowicie polskie kliniki, w których leczą w rzeczywistości sami Polacy, gdzie to rozmawia się w języku polskim i gdzie każdy Polak otrzyma niezbędną mu pomoc. Dobrze jest wiedzieć, iż każda Polska polska klinika dublin Dublin, posiada dosłownie cały szereg lekarzy o bardzo różnych specjalizacjach. Odnajdziemy tam nie tylko lekarzy rodzinnych, ale także na przykład dentystów, czy stomatologów, nie wspominając już o kompleksowej pomocy psychiatrów czy psychologów.

Bardzo dobrze jest również wiedzieć, że – jak większość tego typu lokalizacji – polskie przychodnie zazwyczaj są po otwierane również w weekendy (czyli w niedzielę również), z tego powodu w każdym momencie możemy przejść się do którejkolwiek po pomoc, a dobrze jest mieć też świadomość, że w Dublinie powstało więcej niż 7 klinik, które bez żadnego problemu oferują swoją pomoc tak samo Irlandczykom, jak i pochodzącym z naszego własnego państwa Polakom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*