Jak może wyglądać nowoczesny zabieg metodą Relex Smile?

Obecnie jest dużo metod, aby poprawić sobie wzrok. Jest laserowa korekcja wad wzroku, jaka daje możliwość postrzegania świata bez okularów czy szkieł kontaktowych.
Jest poza tym nowoczesna technika Relex Smile Polska jest krajem, w jakim jest okazja jej wykonania.

relex smile polska
Kości
Jest to nowoczesna technika korekcji krótkowzroczności i astygmatyzmu krótkowzrocznego. Polska nazwa tej metody nazywa się retrakcyjne usunięcie soczeweczki poprzez niewielkie otwarcie. Przy tej technice zmiana krzywizny rogówki następuje po wycięciu przy pomocy lasera femtosekundowego powłoki rogówki, jaka nazywana jest soczeweczką. Kształt warstwy zależny jest od typu mankamentu widzenia. Soczeweczka jest usuwana przez małe nacięcie.odwiedź ten link kontuzja kolana wrocław kontuzja kolana wrocławDo operacji jest używany tylko laser i nie ma potrzeby wytwarzania płatka rogówki.

Technikę tą wyróżnia precyzja wykonania operacji, jej jednoetapowość oraz minimalne niebezpieczeństwo powikłań po zabiegu chirurgicznym. W czasie operacji ważne jest utrzymanie spokoju przez pacjenta i koncentracja. Trzeba cały czas patrzeć w światełko fiksacyjne lasera i trzymać głowę oraz oko w stabilnej pozycji. Cięciu przy pomocy lasera nie towarzyszy żaden ból. Pacjent może tylko odczuwać pociąganie, jakie wynika z unieruchomienia narządu wzroku ssącym pierścieniem. Tuż po zabiegu do zoperowanego oka są wpuszczane kropelki przeciwzapalne i antybiotykowe. Przez kilka godzin pacjent może odczuwać lekkie pieczenie pod górną powieką. Postrzeganie przez kilka dni może zostać zamglone, pełna jego stabilizacja ma miejsce kilkanaście dni po zabiegu.

Zabieg jest przeprowadzany przez mających duże doświadczenie lekarzy. Zabieg taki wiąże się z małym uczuciem dyskomfortu wprost po nim oraz gwarantuje prędki powrót do zdrowia. Zabieg jest bardzo popularny w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*