Łysienie jako kłopot mężczyzn i kobiet

Problem wypadania owłosienia dotyczy nie tylko panów, lecz i pań w każdym wieku. Bytowanie z łysieniem nie jest łatwe w dobie popularności na ładne i błyszczące włosy.

Wypadanie włosów u kobiet mogą mieć rozliczne przyczyny.
Od przemian hormonalnych, poprzez stosowanie niektórych farmaceutyków, po niepoprawną pielęgnację włosów. Wypadające włosy w przypadku kobiet mogą być wynikiem ciąży, czy też menopauzy. Przyczyny przesadnego wypadania włosów mogą leżeć także w infekcjach i chorobach ogólnoustrojowych, czy schorzeniach skóry głowy. Każda przyczyna łysienia powinna być zdiagnozowana, bowiem jedynie w takim przypadku wykonalne jest skuteczne Leczenie tej dolegliwości.
wszczepianie włosów

Autor: Reynaers Polska
Źródło: Reynaers Polska
Procedura terapii łysienia jest zależna od wielu elementów. Kiedy utrata włosów nie może być zahamowane żadną procedurą, przeszczep włosów jest najbardziej skutecznym i najtrwalszym sposobem zachowania gęstej fryzury. Za jego pomocą można odnowić również niedobory w obszarze brwi, rzęs, czy brody. Transplantacja włosów to zabieg z obrębu medycyny estetycznej, który umożliwia uzupełnienie niedoborów, powstałych w wyniku wyłysienia. Transplantacja zaczyna się od pobrania skóry razem z mieszkami włosowymi z tylnej części głowy i wszczepianie włosów w okolice wyłysiałe. doktor może pobierać również osobne grupy mieszkowe. Transplantacja włosów realizuje się w znieczuleniu miejscowym, a czas trwania zabiegu zależny jest od liczby przeczepionych jednostek.

Transplantacja włosów może być zrealizowany u większej części osób mających dobry stan zdrowia, a nawet u dzieci.

Czy wiesz, że następne niezwykle emocjonujące artykuły są na wyciągnięcie ręki? Sprawdź i zerknij pod link, a niewątpliwie odczujesz zadowolenie.

Jest jednakże grupa przeciwwskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*