Co powinniśmy wiedzieć podczas wybierania dobrego protetyka?

Dobry protetyk to nie tylko sama pracownia protetyczna. Trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, że zarówno dostępność, jak i wyposażenie ułatwia działalność takiemu fachowcowi.
Nie tylko sama technika jest tu najistotniejsza.

suplement diety

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Profesjonalny protetyk (polecany protetyk Legnica) musi być człowiekiem i rzemieślnikiem, musi być mistrzem w swoim zawodzie. Współpraca z nim powinna być relacją człowieka z człowiekiem, nie zaś kontaktem na zasadach petent – sprzedawca. Osoby, które posiadają dopiero zacząć współpracę z tego typu profesjonalistą, powinny być gotowe na ciężką pracę, wielką chęć zrozumienia, wielokrotne wizyty i dużą porcję cierpliwości. Dużo ludzi uważa, że pierwszym kryterium w czasie doboru protetyka musi być dojazd. Na szczęście aktualnie w każdym większym mieście jest co najmniej jedna profesjonalna pracownia. Dla przykładu jeśli zainteresował Cię profesjonalny protetyk Wołomin jest miejscem, w którym z pewnością go odnajdziesz. Podczas początkowej wizyty najczęściej padają pytania odnoszące się do tego, ile czasu zajmie pojedyncza konsultacja.
protetyk Wołomin

Autor: Lifeline – Star Fitness
Źródło: Lifeline – Star Fitness
Z jakim uprzedzeniem należy umawiać się na kolejne wizyty, czy co robić w wypadku nagłej niedyspozycji protezy, albo jaki jest czas reakcji protetyka na możliwy problem. Czasem przydatna jest również inna forma kontaktu, niż tylko przez gabinet. Jednak jest to już kwestia dosyć indywidualna. Czasami wystarczyłoby po prostu kilka sekund rozmowy przez telefon, żeby uspokoić Twoje możliwe niepewności. Trzeba porozglądać się, czy czujesz się wygodnie w pracowni.

Czy gabinet, gdzie technik przyjmuje, zapewnia Ci odpowiedni poziom intymności oraz poczucie bezpieczeństwa. Następną bardzo ważną sprawą jest nastawienie członków personelu w pracowni do klienta jako do pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*