Jaki skład zawiera mleko modyfikowane dla niemowlaków i czego nie można robić?

Są sytuacje, kiedy mama nie jest w stanie zaproponować swemu dziecku odpowiedniej ilości naturalnego mleka. Istnieje jednak opcja w postaci mleka modyfikowanego.
Przykładowo mleko Bebilon 2 jest stworzone dla niemowlaków powyżej 6 miesiąca życia i jest produkowane jako uzupełnienie naturalnej diety.

Czytaj dalej →

Jakie są przyczyny pojawienia się żylaków oraz jakie są metody by uchronić się przed ujawnieniem się żylaków

Skutek dzisiejszej cywilizacji – siedzący sposób funkcjonowania i brak ruchu to jedna z generalnych źródeł dolegliwości układu krwionośnego. Wynikiem za małej działalności mięśni nóg, są zaburzenia krążenia żylnego w łydkach, w efekcie pojawiają się żylaków.

Czytaj dalej →

Jak dużo trzeba wydać na zabieg liposukcji, zatem odsysania zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej?

Liposukcja, czyli operacja dotycząca odsysania tkanki tłuszczowej, kusi wtedy, kiedy zawodzą przeróżne bardzo ścisłe sposoby odżywiania.
Masz dosyć ciągle ukrytych okrągłych bioder oraz fałdek powstałych przez tłuszczyk na brzuchu – zanim wydasz jednak znaczne sumy pieniędzy na liposukcję, czyli odessanie tłuszczu, zainteresuj się, czy naprawdę należałoby przeprowadzić tego typu zabieg i jakie są niebezpieczeństwa związane z odsysaniem tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej →